iGostyn.pl reklamy
Z policji

Jeden sprzedawał, drugi tylko kupował

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu gostyńskiego u których znaleźli tabletki ecstasy i marihuanę. Jeden z nich odpowie za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, a drugi za posiadanie i handel nimi. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości.

Kryminalni, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn mających związek z przestępczością narkotykową.

 

Pierwszy w ręce policjantów wpadł 22-latek. Został on zatrzymany w jednej z miejscowości w gminie Gostyń. Podczas legitymowania śledczy znaleźli przy nim dwie tabletki ecstasy, a w jego domu 144 gramy marihuany.

 

Drugi to 24-latek u którego w mieszkaniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli 20 tabletek ecstasy.

 

Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, gdzie usłyszeli zarzuty. Młodszy z nich odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast drugi za posiadanie i handel środkami odurzającymi lub substancjami psychotropowymi za co przewidziana jest kara nawet 10 lat więzienia.

 

Sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe są kolejne zatrzymania.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę