iGostyn.pl reklamy
Z policji

Jeden weekend, trzech nietrzeźwych kierowców

Tylko podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami. Rekordzista miał aż 3,2 promila alkoholu w organizmie. Przestępcy drogowi stracili prawo jazdy. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

10 marca br. w Pogorzeli na ul. Gostyńskiej dzielnicowy zauważył kierującego Oplem, który nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu dla pieszych. Policjant niezwłocznie zatrzymał pojazd do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział nietrzeźwy 29-latek. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Dzielnicowy zatrzymał jego prawo jazdy.

Tego samego dnia policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Hyundaiem. 37-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, który jechał ulicą Wrocławską w Gostyniu był nietrzeźwy. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy.

Niechlubny rekordzista weekendu został zatrzymany w niedzielę. To 47-letni obcokrajowiec. Mężczyzna jechał Audi ulicą Głosiny w Borku Wlkp. Alkomat wykazał 3,2 promila alkoholu w jego organizmie. 47-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie i stracił prawo jazy.

Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę