iGostyn.pl reklamy
Z policji

Jeden z sądowym zakazem, drugi z cofniętymi uprawnieniami

Tylko jednego dnia gostyńscy policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy nie powinni wsiadać za kierownicę. Jeden nie zastosował się do zakazu sądowego, a drugi do decyzji o cofnięciu uprawnień.

24 lutego br. około godz. 21.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego gostyńskiej komendy Policji zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego mężczyznę kierującego osobowym renault. Kontrola drogowa odbyła się w Gostyniu na ul. Fabrycznej. Mężczyzna kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Tego samego dnia, kilka minut po godz. 22.00 w miejscowości Głuchów, mundurowi z Posterunku Policji w Borku Wielkopolskim, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego dacią. Funkcjonariusze sprawdzili wymagane uprawnienia u 31-letniego kierującego pojazdem. Mężczyzna jechał pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę