iGostyn.pl reklamy
Z policji

Jednego dnia dwukrotnie prowadził pod wpływem alkoholu

64-latek odpowie za dwukrotne kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w ciągu jednego dnia. Mieszkaniec Gostynia wsiadł za kierownicę mając 1,4 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione czyny odpowie przed sądem.

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego podczas patrolowania Pl. Karola Marcinkowskiego w Gostyniu w sobotni wieczór zauważyli kierującego Hyundaiem. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli drogowej wyszło na jaw, że 64-letni kierujący jest pijany. Mieszkaniec Gostynia miał 1,1 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zakazali mu dalszej jazdy, a jego pojazd przekazali trzeźwej osobie. Policjanci zatrzymali 64-latkowi prawo jazdy.

Niestety nie powstrzymało to mężczyzny przed dalszą jazdą. Dwie godziny później, około godziny 23.00 ponownie wsiadł za kierownicę Hyundaia. 64-latek został ponownie zatrzymany do kontroli drogowej. Tym razem badanie stanu trzeźwości wykazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie. W związku z tym pojazd na jego koszt został odholowany i umieszczony na parkingu strzeżonym.

Za popełnione czyny wkrótce usłyszy zarzuty, za które odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę