iGostyn.pl reklamy
Gmina Piaski

Jutro i w środę zbiórka wielkogabarytów i elektrośmieci

Objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego została zaplanowana we wtorek i środę na terenie gminy Piaski.

- W dniach 30 i 31 sierpnia 2022 r. na terenie gminy Piaski odbędzie się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prosimy o wystawienie powyższych odpadów przed posesję w dniu odbioru najpóźniej do godz. 7:00. Odpady nie wystawione w terminie, nie będą zabierane. Odpadami wielkogabarytowymi, które można wystawić są odpady, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na pozostałe śmieci, np. stoły, szafy, krzesła, sofy, tapczany, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów itp.
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, to np. lodówki, zamrażarki, pralki, zmywarki, piece elektryczne, odkurzacze, czajniki elektryczne, miksery, radia, telewizory, komputery, drukarki, wiertarki, spawarki itp. z wyjątkiem wielkogabarytowych, stacjonarnych narzędzi. Sprzęt elektryczny i elektroniczny powinien być kompletny - podaje gmina Piaski.
Źródło: Facebook/Gmina PiaskiTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę