iGostyn.pl reklamy
Ciekawostki

Już od piątku 01.04 rusza sezon 2022 na Kartodromie w Gostyniu

W piątek, 1 kwietnia, rusza nowy sezon na torze kartingowym w Gostyniu. Odliczamy już godziny do otwarcia Kartodromu Gostyń jednego z niewielu w Polsce zewnętrznych, profesjonalnych torów kartingowych.

W tym roku na amatorów jazdy gokartami czeka nowość. Jest nią zmiana konfiguracji toru - zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu!

 

UWAGA! ZMIANA KONFIGURACJI!

Do początku sezonu 2022 zostało już tylko 6 dni

 

Tor otwarty będzie od wtorku do piątku w godzinach od 16.30 do zmroku.

W soboty, niedziele i święta od godz. 12.00 także do zmroku. W poniedziałki tor będzie zamknięty.

 

Warto wspomnieć o Karcie Organizatora, która upoważnia do sporych zniżek na torze gokartowym. Trzeba podkreślić, że w sezonie 2022, ważne są nawet te z poprzednich lat. Aby otrzymać kartę wystarczy zorganizować CUP na minimum 240 minut.

 

 

 AKTUALNY CENNIK KARTODROMU GOSTYŃ - kliknij 

 

Przypominamy, że nie ma ograniczeń w korzystaniu z Kartodromu Gostyń przez osoby dorosłe. W jeździe na torze mogą wziąć udział zarówno pojedyncze osoby, jak i zorganizowane grupy. Natomiast dla dzieci są wyznaczone specjalne terminy. Niektóre z nich mogą jeździć również z dorosłymi.

 

 

Poza tym dla dzieci (od 10 lat i 140 cm wzrostu) organizowane są specjalne, cykliczne terminy, w których można wziąć udział. Dodatkowo można zapisać się do Akademii Kartingowej z profesjonalnym trenerem i cyklicznymi zajęciami (cztery razy w miesiącu). Podczas tych spotkań trwających ok. dwóch godzin każde, profesjonalny trener prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne. W cenie są trzy 10-minutowe przejazdy po torze.

 

 

Warto też dodać, że na torze można zorganizować praktycznie każdą imprezę. Głównie są to imprezy integracyjne, turnieje dla grup znajomych, urodziny, itd. Jest to doskonała rozrywka dla grup, ponieważ można poczuć adrenalinę, poprawić swoje umiejętności za kierownicą, odstresować się i zintegrować.

Ciekawostką są zawody dla firm organizowane w celu wyłonienia najlepszej czyli tej, która ma najszybszych zawodników. Firmy na każdą rundę typują po pięciu zawodników. Jedna runda to CUP, który składa się z kwalifikacji (10 minut) + wyścig (20 minut). W CUP-ie udział bierze 10 zawodników (pięciu z jednej i pięciu z drugiej firmy). Firmy przez cały sezon rywalizują ze sobą. Na końcu odbywają się finały. 

 

 

Super przygodą będzie z pewnością wieczór kawalerski zorganizowany na torze. W pakiecie, oprócz jazdy gokartami, znajduje się wiele dodatkowych atrakcji, np. kiełbaska z grilla. A w ofercie do wyboru jest kilka pakietów: Standard, Plus oraz Ekstra. Istnieje również możliwość zakupu dodatków m.in doważanie gokartów czy dodatkowy wyścig. Tak brzmi idealny przepis na wieczór kawalerski!

Można także kupić voucher w sklepie internetowym, jako prezent-niespodziankę.

 

 

Na torze odbywają się cykliczne zawody w formułach Sepang i Suzuka. To już prawdziwa rywalizacja, której towarzyszą wielkie emocje. Dla każdych zawodów przypisany jest regulamin.

 

 

Nie lada atrakcją jest konkurs organizowany przez właściciela Kartodromu Gostyń. A do wygrania CUP MONZA 3 x 10 min. o wartości 1200 zł! W tej cenie mieści się naprawdę wiele atrakcji. Co zrobić, żeby wygrać? Zasady zabawy są bardzo proste, a szczegóły dostępne są na fanpage'u Kartodromu.

 

 

Na torze możliwe jest także doskonalenie jazdy motocyklem, szczególnie na zakrętach. Wjazd na tor na dwóch kółkach mają osoby pełnoletnie motocyklami zarejestrowanymi, maksymalnie 96 dB przy połowie obrotów. Kierowca musi oczywiście posiadać czynne prawo jazdy kategorii A.

 

 

 

Rezerwacje telefoniczne
godz. 9.00 - 21.00


tel. 789 051 410, 797 028 120
SMS-y tylko na numer 797 028 120

 

 


Przeczytaj także:

Chcesz poczuć się jak Kubica? Gokarty w Gostyniu Ci to umożliwią!

Źródło: *Artykuł sponsorowanypasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę