iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Już w weekend Dni Gostynia

Zdjęcie: gostyn.pl

W najbliższy weekend odbędą się wyczekiwane przez wszystkich Dni Gostynia. Na scenie pojawią się Cleo, Roxi i Sylwia Grzeszczak.

Po dwóch pandemicznych latach w końcu wraca święto miasta. Dni Gostynia 2022 będziemy świętować przez trzy dni - w piątek 27 maja, sobotę 28 maja i niedzielę 29 maja. Scenę, która tradycyjnie stanie na gostyńskim kartodromie, opanują kobiety - gwiazdami wieczornych koncertów będą Cleo, Roksana Węgiel – Roxie oraz Sylwia Grzeszczak. 27 i 28 maja zapowiadają się bardzo imprezowo, zarówno w piątek, jak i w sobotę na gostynian i naszych gości czekać będzie kilkugodzinna zabawa taneczna. 29 maja to dzień, którym dedykujemy najmłodszym w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka. 

Impreza rozpocznie się w piątek 27 maja, ten wieczór zdominuje Cleo. Artystka stworzyła wiele hitów, do największych zaliczają się „Za krokiem krok”, „Łowcy gwiazd” i „Dom”.

Po występie Cleo scenę przejmie Fat Beat DJ's Team, który rozkręci imprezę klubową.

Sobota rozpocznie się od prezentacji lokalnych artystów. Na scenie pojawią się gostyńskie grupy taneczne oraz miejscowi muzycy. O godz. 19 gostynianie oddadzą scenę zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018), 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018) oraz 3. edycji programu tanecznego Dance Dance Dance (2021) – Roksanie Węgiel.

Około godz. 21 na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami. Na koncert Sylwii Grzeszczak zaprasza Ardagh Group, świętująca setną rocznicę powstania gostyńskiej huty szkła.

Sobota także zakończy się imprezą taneczną w rytmach disco.

Niedziela to już dzień zdecydowanie spokojniejszy, ale pełen zabawy poświęcony najmłodszym, Na kartodromie od piątku będzie stacjonował lunapark, który dostępny będzie również w niedzielę. W programie będą animacje, zabawy, zajęcia plastyczne i kolorowa niespodzianka w sercu naszego miasta.

Źródło: gostyn.plpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę