iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plIGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Piłka nożna

Kania z pucharem i medalami z Drezna!

2019-06-26 10:29:29

Zdjęcie: gostyn.pl
Kania Gostyń okazała się niepokonana podczas turnieju o Puchar Saksonii. Zawodnicy z rocznika 2006 byli najlepsi i wrócili do domu z pucharem i złotymi medalami!

W zawodach, które odbyły się w sobotę, 22 czerwca 2019 roku w Dreźnie, udział wzięły cztery drużyny Kani - dwie w kategorii wiekowej D (2006/2007), oraz po jednej w kategorii E (2008/2009) i F (2010/2011).

 

W najstarszej kategorii wiekowej na starcie stanęło 18 drużyn. Gostynianie wygrali swoją grupę z kompletem punktów, pokonując wszystkich rywali po 1:0. W fazie pucharowej pokonali 5:0 Czechów z FK Teplice, a następnie - po rzutach karnych - 5:4 Radebeuler BC 08. W finale rywalem był Post SV Drezno - przeciwnik, z którym spotkali się już w fazie grupowej. Mimo że gospodarze bardzo chcieli wziąć rewanż, gostynianie powtórzyli wynik z pierwszego pojedynku. Znowu wygrali 1:0 i po gwizdku sędziego rozpoczęli taniec radości. Podopieczni Karola Kręgielczaka opuszczali Drezno z pucharem, złotymi medalami i piłkami, ubrani w specjalne koszulki zwycięzców, których nie ściągnęli aż do Gostynia.

 


Ekipa występująca w kategorii F uplasowała się na V pozycji. Druga drużyna w kategorii D, składająca się z chłopców z rocznika 2007, zajęła VIII miejsce. Zespół grający w kategorii E, po trudnym starcie, podjął rywalizację w repasażach, ostatecznie klasyfikując się na XXII miejscu.
 


Wyjazd młodych piłkarzy Kani na 15. Saxony Cup do Drezna wsparł samorząd gminy Gostyń. Pobyt gostynian w stolicy Saksonii dofinansowało także Miasto Drezno.

Źródło: gostyn.plConditor Ubezpieczenia Oddział Pogorzela


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl