DRZWI OTWARTE Akademii Kaliskiej

iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plConditor Ubezpieczenia Oddział Pogorzela
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Gostyń

Kasa dla gostyńskich organizacji

2021-04-06 08:04:00

W Gostyniu przyznano dotacje na realizację zadań publicznych, które w 2021 roku będą realizowane przez organizacje pozarządowe.

Oferty zostały pozytywnie ocenione przez Komisję Konkursową, a na tej podstawie burmistrz Gostynia podjął decyzję o dofinansowaniu przedsięwzięć z zakresu:

  • Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym – prowadzenie placówki wsparcia dziennego w formie opiekuńczo – wychowawczej dla dzieci z gminy Gostyń - Placówka Wsparcia Dziennego „Promyki Dobra" – „Promyki Dobra" – „JAK DOBRZE BYĆ…- wygrajmy młodość z wartościami!” – 18 000 zł.
  • Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym – prowadzenie placówki wsparcia dziennego w formie specjalistycznej dla dzieci oraz rodziców z gminy Gostyń - Stowarzyszenie BAZA – „Świetlica Baza” – 67 000 zł.
  • Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym – udzielanie schronienia oraz pomoc terapeutyczna, psychologiczna, socjalna i prawna dla osób doznających przemocy z gminy Gostyń - Bonifraterski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie – „POMAGAMY 2021” – 14 000 zł.W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl