iGostyn.pl reklamy
Na ślubnym kobiercu

Kiedy podarować młodej parze kupon Lotto?

Coraz częściej państwo młodzi nie chcą na weselu, w ramach prezentu, dostawać kwiatów. Z wielu prostych powodów, są one zbędne, zwłaszcza w tak dużej ilości. Zwykle w zaproszeniu proszą więc o książki, wino oraz koperty z pieniędzmi. Od jakiegoś czasu kreowany jest też trend na dawanie młodej parze kuponów Lotto! Czy to na pewno dobry pomysł?

Pomysł na wręczanie kuponów Lotto, zamiast kwiatów jest dość kontrowersyjny. Książka, czy wino będą o wiele trwalsze, niż skrawek papieru… No chyba, że młodym małżonkom akurat się poszczęści i trafią szóstkę! Nie oszukujmy się, szanse na rozczarowanie są dużo większe, niż na wygraną. Taki kupon może być jednak oryginalnym dodatkiem, np. dołączonym do książki. Jeśli para młoda nie zaznaczyła, że chce wyłącznie same kupony, jako prezent, to raczej nie wybiegajmy z takim pomysłem.

 

Są również pary, które proszą, by każdy z gości, zamiast kwiatów czy innych drobnych podarunków, sprezentował im taki kupon. Wówczas ich szanse na wygraną rosną! Jeśli wyrażą taką chęć w zaproszeniu, to z czystym sumieniem można im go przekazać. Oczywiście nie musi to być wyłącznie jeden kupon, którego wartość wynosi kilka złotych…

 

 Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

zamów reklamę