iGostyn.pl reklamy
Z policji

Kierowca z Gostynia wjechał w inny pojazd, ten zderzył się z ciężarówką

Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Kierowca z Gostynia spowodował wypadek, do którego doszło w miniony wtorek, krótko przed godziną 21:00 w Wymysłowie na drodze krajowej nr 15 w powiecie gnieźnieńskim. Wszystko to miało miejsce na przejeździe kolejowym. Gostynianin miał aż 2,6 promila alkoholu w organizmie. 

We wtorek, 17 stycznia 2023 roku krótko przed godziną 21:00 w Wymysłowie na drodze krajowej nr 15 na przejeździe kolejowym doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego z naczepą i dwóch samochodów osobowych.
 
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym marki Citroen C4, 26-letni mieszkaniec Gostynia jadąc od strony Gniezna w kierunku Trzemeszna nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najechał na tył poprzedzającego go Citroena C4 kierowanego przez 55-letniego mieszkańca gminy golubsko – dobrzyńskiego. Auto to na skutek uderzenia przemieściło się na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyło się czołowo z samochodem ciężarowym marki Mercedes Actros jadącym w kierunku Gniezna, a za kierownicą którego znajdował się 61-letni mieszkaniec powiatu mławskiego.
 
Przeprowadzone przez policjantów ruchu drogowego badanie wykazało, że 26-latek kierujący citroenem miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Nietrzeźwemu sprawcy policjanci zatrzymali prawo jazdy.
 
Do szpitala z obrażeniami ciała przez załogę Pogotowia Ratunkowego został przewieziony 55-latek kierujący drugim citroenem. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Wyjaśnianiem okoliczności wypadku drogowego zajmą się policjanci z Trzemeszna.

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę