iGostyn.pl reklamy
Z policji

Kierowcom zatrzymano prawa jazdy

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się jazda trzech kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość. Mężczyźni zostali zatrzymani do kontroli przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Pomimo ciągłych apeli tylko w trakcie dwóch dni policjanci podczas działań kontrolno-pomiarowych zatrzymali uprawnienia do kierowania trzem kierującym, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym

W piątek 10 listopada br. w Kunowie na ul. Kościańskiej policjanci zatrzymali pędzącego Hyundaia. Miernik prędkości wykazał 107 km/h na dozwolonej „pięćdziesiątce”. Za kierownicą pojazdu siedział 46-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. Kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem prawo jazdy na trzy miesiące, mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

W sobotę 11 listopada br. w Koszkowie mundurowi zatrzymali pojazdy: Forda i Toyotę. Powodem kontroli była nadmierna prędkość. Kierujący w obszarze zabudowanym jechali z prędkością 107 oraz 111 km/h. Fordem kierował 45-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego, a Toyotą 48-latek z powiatu konińskiego, który okazał się być recydywistą. Kierowcy stracili prawo jazdy na trzy miesiące. Kierowca Forda otrzymał 1500 złotych mandatu i 13 punktów karnych, a kierujący Toyotą 4000 złotych i 14 punktów karnych.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę