iGostyn.pl reklamy
Gostyń

Konkurs na urodziny miasta

Zdjęcie: Archiwum
1 kwietnia przypada 743. rocznica spisania dokumentu lokacyjnego, który dał początek Gostyniowi. Z tej okazji biblioteka, GOK „Hutnik”, muzeum oraz gmina zapraszają do wzięcia udziału w 10. edycji Gostyńskiego Urodzinowego Konkursu Internetowego.

Popularyzowanie wiedzy o przeszłości miasta jest głównym celem konkursu, który przeprowadzony zostanie od 3 do 5 kwietnia. Udział polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na 20 pytań dotyczących wydarzeń z historii Gostynia. Zestaw pytań opublikowany zostanie w sobotę, 3 kwietnia o godzinie 12.00 na stronach internetowych organizatorów, w tym także na stronie gostyn.pl.

Pytania będą miały charakter testu. Uczestnik będzie musiał wskazać jedną spośród trzech propozycji. Zgłoszenie udziału nastąpi poprzez nadesłanie zestawu odpowiedzi drogą elektroniczną na adres muzeum@gostyn.pl do 5 kwietnia 2021 roku do godziny 24.00. Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza nadeśle e-mail zawierający największą liczbę poprawnych odpowiedzi. W ten sam sposób wyłoniona zostanie grupa 10 pozostałych laureatów, którzy otrzymają upominki.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę