iGostyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Konsultacje społeczne w sprawie Osiedla Konstytucji 3 Maja

We wtorek 23 stycznia 2024 roku ruszyły konsultacje społeczne w sprawie zmiany statutu Osiedla Konstytucji 3 Maja w Gostyniu. Na udzielenie odpowiedzi mieszkańcy mają czas do 21 lutego 2024.

Na wniosek Rady Osiedla Konstytucji 3 Maja postanowiono przeprowadzić konsultacje społeczne. Ich celem jest zebranie opinii w sprawie rozszerzenia obszaru o: Osiedle Słoneczne, ul. Letnią, ul. Ignacego Daszyńskiego, aleję Niepodległości i ul. Wichrową oraz zebranie uwag i wniosków do projektu uchwały w tej sprawie.

Konsultacje polegają na udzieleniu odpowiedzi na pytanie, a ponadto można podzielić się opiniami i uwagami. Należy to zrobić  poprzez wypełnienie „Karty konsultacyjnej”, która w wersji elektronicznej dostępna jest na stronie internetowej urzędu (karty konsultacyjne), a w wersji papierowej można ją otrzymać w ratuszu w pokoju nr 10 (I piętro – kancelaria). Kto wypełni Kartę w wersji elektronicznej, powinien przesłać plik e-mailem na adres um@gostyn.pl, wpisując jako tytuł wiadomości: „Konsultacje w sprawie rozszerzenia obszaru osiedla Konstytucji 3 Maja”. Papierową wersję Karty należy przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Gostyniu, Rynek 2, 63-800 Gostyń, lub dostarczyć do ratusza do kancelarii (I piętro).

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę