iGostyn.pl reklamy
Z policji

Kontrole autobusów

Zdjęcie: Archiwum
Wielkimi korkami zbliżają się ferie zimowe w Wielkopolsce. W związku z tym policjanci ruchu drogowego podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w podczas zimowego wypoczynku jest priorytetem polskiej Policji. Istotnym elementem troski o bezpieczeństwo są kontrole autobusów wiozących je na wypoczynek.

 

Podczas kontroli sprawdzany będzie przede wszystkim stan techniczny autobusu i jego wyposażenie, uprawnienia kierującego oraz stan trzeźwości.

 

Policjanci przygotowali wykaz miejsc prowadzenia kontroli stanu technicznego autobusów oraz kierowców autobusów przewożących dzieci i młodzież na wypoczynek. W Gostyniu znajdziecie je tutaj:

  • Parking przy Supeco Gostyń, ul. Energetyka 1d, tel. 65 575 82 00, 65 575 82 66 przez całą dobę
  • Plac dworca PKS Gostyń ul. Towarowa 1, tel. 65 575 82 00, 65 575 82 66
    przez całą dobę

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod wymienionymi powyżej numerami telefonów.

Potrzebę kontroli można również zgłosić osobiście w każdej jednostce Policji lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Dobrym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu można uniknąć dłuższego oczekiwania na przyjazd patrolu Policji.

 

:
Źródło: BRD KGP



Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę