iGostyn.pl reklamy
KPP Gostyń

Kopał i uderzał pięściami w samochód, złamał zakaz zbliżania

Gostyńscy policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca gminy Piaski, który nie zastosował się do postanowienia sądu zobowiązującego go do opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i zakazu zbliżania się do niego oraz jego bezpośredniego otoczenia. Postanowienie zostało wydane w związku ze stosowaniem przemocy. Sąd wymierzył mu karę 30 dni aresztu.

Gostyńscy policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny, który kopał i uderzał pięściami w samochód na terenie prywatnej posesji. Okazało się, że 50-latek wszedł na podwórko mimo sądowego postanowienia zobowiązującego go do opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania, zakazu zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia. Postanowienie zostało wydane w związku ze stosowaniem przemocy. Mężczyzna był pijany. Alkomat wykazał, że w jego organizmie znajduje się 1,6 promila alkoholu.

50-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze wszczęli kolejną procedurę „Niebieskie Karty”. Najbliżsi mężczyzny złożyli zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu. Wartość strat wyniosła 1000 złotych. Policjanci doprowadzili agresora do sądu w związku z popełnionym wykroczeniem - Niestosowaniem się do nakazów i zakazów w sprawach o zobowiązanie do opuszczenia mieszkania i zakazie zbliżania. Sąd zastosowywał wobec mężczyzny karę 30 dni aresztu.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę