iGostyn.pl reklamy
Gostyń

Kradł paliwo i pieniądze z toalety...

Zdjęcie: KPP Gostyń

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego gostyńskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku 35-latka, który kradł paliwo z samochodu ciężarowego. Okazało się, że ma na sumieniu znacznie więcej. Włamywał się także do automatu wrzutowego na monety w toalecie miejskiej w Gostyniu.

 

- Z 2 na 3 sierpnia po godzinie 2.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w rejon zaparkowanej ciężarówki przy ul. Niestrawskiego w Gostyniu przyjechał samochód osobowy. Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego niezwłocznie pojechali w to miejsce. Zbliżając się do samochodu ciężarowego zauważyli mężczyznę, który na ich widok schował się pod pojazd. Przy zbiorniku paliwa ciężarówki, na ziemi stały plastikowe pojemniki. W jednym z nich znajdował się wąż, którego drugi koniec był we wlewie baku. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku. To 35-latek, który przyznał, że wyłamał wlew paliwa metalowym narzędziem, otworzył bak i spuszczał ropę. Przed przyjazdem policjantów zdążył ukraść 30 litrów oleju napędowego - informują gostyńscy mundurowi.

Sprawą zajęli się policjanci dochodzeniowo-śledczy oraz policjanci operacyjni. Zebrany przez nich materiał dowodowy, pozwolił na postawienie 35-latkowi kolejnych zarzutów kradzieży z włamaniem. Mężczyzna dwukrotnie - w lipcu i w sierpniu włamał się do automatu wrzutowego na monety w toalecie miejskiej przy ul. Jana Pawła II w Gostyniu. Podczas przesłuchania wyjaśnił, że metalowym narzędziem pokonywał zabezpieczenie kasety i zabierał ze środka drobne pieniądze.

35-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz odpowie za trzy kradzieże z włamaniem. Za to może trafić do więzienia na 10 lat.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę