iGostyn.pl reklamy
Z policji

Kradła kosmetyki w drogerii

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

W ręce mundurowych wpadła 27-latka, która od miesiąca kradła kosmetyki w jednej z drogerii przy ulicy 1 Maja w Gostyniu. Kobieta była w sklepie 3 razy i za każdym razem brała z półki produkty, za które nie płaciła. Straty, jakie spowodowała w ciągu swoich wizyt w sklepie, to ponad 800 złotych.

Pracownicy sklepu zorientowali się, że na sklepowych półkach brakuje pewnych produktów. Okazało się, że kamery zarejestrowały młodą kobietę, która ukradkiem zabierała rzeczy z półki i chowała je do torebki i wychodziła, nie płacąc. Wszystko to działo się na przestrzeni lipca i sierpnia.

W ubiegłą sobotę kobieta znowu zjawiła się w tej samej drogerii i znowu włożyła kosmetyki do torebki, z którymi bez zapłaty chciała opuścić teren sklepu. Jednak na widok pracownika ochrony porzuciła towar. Pracownicy wiedzieli, że kobieta stoi za wcześniejszymi kradzieżami, dlatego ujęli ją i zaalarmowali policjantów.

Na miejscu zjawili się mundurowi z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, którzy zatrzymali 27-letnią mieszkankę powiatu gostyńskiego.

Tego samego dnia śledczy przedstawili kobiecie zarzut kradzieży produktów kosmetycznych o wartości ponad 800 złotych, do której się przyznała. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi jej do 5 lat więzienia.

 
Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę