iGostyn.pl reklamy
Bowling

KS "Start" Gostyń w Sierakowie

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl/Klub Sportowy „Start” Gostyń
Zawodnicy KS "Start" Gostyń wzięli udział w IV Pucharze Starosty Międzychodzkiego w Sierakowie w bowlingu. W kategorii młodzieżowej wystartowało aż 18 reprezentantów klubu.

Do sześcioosobowego finału awansowały dwie zawodniczki „Startu” - Oliwia Ptak i Zuzanna Lisiecka. Finał należał do  Oliwii, która wygrała go, ustanawiając fantastyczny rekord Polski wynikiem 359 punktów. Na czwartym miejscu rywalizację zakończyła z kolei Zuzanna Lisiecka. Na dziesiątym miejscu znalazła się Danuta Kahler.

 

Wśród młodziczek do siedmioosobowego finału awansowała Wiktoria Poznańska, która ostatecznie zajęła szóste miejsce. Tuż za finalistkami, na ósmym miejscu, znalazła się Julia Łagódka. Tradycyjnie dobry, równy start w eliminacjach i finale zaliczył młodzik Dominik Dutkiewicz, który tym razem start w turnieju ukończył na najniższym stopniu podium.

 

Bardzo dobrze zaprezentowała się również Aleksandra Banaszak, która w finale utrzymała drugie miejsce zdobyte po eliminacjach. Klub po podliczeniu punktów zdobytych w poszczególnych klasyfikacjach zajął bardzo dobre drugie miejsce. 

Źródło: powiat.gostyn.pl/Klub Sportowy „Start” GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę