iGostyn.pl reklamy
Poradnik

Księga gości na weselu

Nie tylko zdjęcia czy film ze ślubu i wesela będą stanowić cudowną pamiątkę tego ważnego dnia dla państwa młodych. Mowa o księdze gości.

Czym jest księga gości? Najprościej wyjaśnić to jako przedmiot, który będzie zawierał wpisy gości weselnych. Może mieć różne kształty. W zależności od formy, jaką przybierze mogą znaleźć się w niej życzenia kości, same karteczki z imionami i nazwiskami czy nawet zdjęcia.

Najpopularniejsze będą takie w formie księgi lub notesu. Okładka może być personalizowana. Sam środek jest pusty lub zawierający gotową ankietę dla gości.

W przypadku dostępu do fotobudki ciekawym urozmaiceniem wpisów gości mogą okazać się ich zdjęcia właśnie z fotobudki - takie inne niż te robione przez fotografa. 

Taką pamiątkę można przechowywać razem z albumem ze zdjęciami.

Inną możliwością jest księga gości w formie plakatu. Może nie zmieszczą się na nim obszerne życzenia - a raczej same podpisy gości - jednak oprawiony w ramkę będzie cieszył oczy młodej pary na widoku.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są będzie księga gości 3D. To trójwymiarowa ramka, do której goście mogą wrzucić karteczki ze swoimi imionami lub zapisać je na przygotowanych drewienkach, np. w kształcie serca. Również ta opcja pozwoli na wyeksponowanie pamiątki.

Niezależnie od wybranej opcji należy pamiętać o przygotowaniu długopisów. Nie można oczekiwać od gości, że będą je mieli przy sobie. Jeśli chcemy wzbogacić księgę gości o zdjęcia z fotobudki trzeba zorganizować również specjalne przylepce do zdjęć.
pasek reklama


Czytaj również

zamów reklamę