iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Wydarzenia

Kto wie najwięcej o powiecie?

2019-06-11 09:40:26

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu
Jak nazywał się pierwszy starosta gostyński? Ile stowarzyszeń działa na terenie powiatu gostyńskiego? Gdzie znajduje się największy kompleks pałacowo-parkowy? Na te i wiele innych pytań odpowiadali uczestnicy Wielkiego Testu o Powiecie, który odbył się podczas gali 20-lecia powiatu.

Trzy najlepsze zespołu otrzymały czeki na sprzęt multimedialny. Dwie, które otarły się o podium – zestaw upominków.

 

Wielki Test o Powiecie zorganizowany został w związku z obchodami 20-lecia funkcjonowania powiatu gostyńskiego. Zgłosiło się do niego dwadzieścia dwuosobowych drużyn. W szranki stanęła także drużyna złożona z trojga gostyńskich starostów. Ich wynik, choć punktowo najlepszy, nie liczył się jednak do ogólnej klasyfikacji.

 

Uczestnicy odpowiadali na 40 pytań zamkniętych z dwoma lub trzema wariantami odpowiedzi. Ich autorami byli: radna Rady Powiatu Gostyńskiego Mirosława Bigaj, Przewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego Alfred Siama oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Marek Smektała, a także pracownicy Biura Promocji i Rozwoju Powiatu.

 

Test odbywał się za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji. Liczyła się nie tylko ilość poprawnych odpowiedzi, ale także czas, w którym się ich udzieliło.

 

Najlepsi okazali się strażacy: Tomasz Banaszak i Jacek Sowiński, którzy odpowiedzieli na 33 pytania w łącznym czasie prawie 32 sekundy. Na drugim i trzeci miejscu uplasowały się kolejno: Magdalena Zawieja i Maria Wołcyrz (33 poprawne odpowiedzi w czasie 48 sekund) oraz Renata Wojda i Monika Bzdęga (33 poprawne odpowiedzi w czasie 62 sekund). Laureaci otrzymali czeki na 500, 300 i 200 złotych na zakup sprzętu multimedialnego.

 

Tuż za podium znalazły się Aldona i Oliwia Majchrzak (32 poprawne odpowiedzi w 24 sekundy) oraz Kacper Wojciechowski i Wojciech Goszczyński (32 poprawne odpowiedzi w 31 sekund). Trafiły do nich zestawy gadżetów.

 

W sumie uczestnicy testu odpowiedzieli poprawnie na 75% pytań. Najłatwiejszym okazało się to, dotyczące nazwiska pierwszego gostyńskiego starosty, najwięcej trudności sprawiło pytanie o liczbę stowarzyszeń w powiecie gostyńskim.

 
Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl