Straż pożarna

Kupił nowe buty, stare zostawił przy drzewie

Kupił nowe buty, stare zostawił przy drzewie
Zdjęcie: Facebook/Straż Miejska Gostyń

W poniedziałek 11 maja 2026 Straż Miejska w Gostyniu interweniowała przy ul. Przy Dworcu, gdzie wyrzucono śmieci.

Na miejscu ujawniono m.in. używane obuwie oraz kartonik po nowych butach. Dzięki przeprowadzonym czynnościom ustalono sprawcę wykroczenia - 31-letniego mieszkańca Gostynia. Mężczyzna przyznał, że po zakupie nowego obuwia w taki sposób pozbył się starych butów. Za zaśmiecanie miejsca publicznego został ukarany mandatem w wysokości 500 zł za czyn art. 145 § 1 Kodeksu wykroczeń oraz odebrał pozostawione odpady ze Straży Miejskiej - wyjaśnia Straż Miejska Gostyń.





Z regionu


Czytaj również

iGostyn.pl reklamy
WALBET

iGostyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iGostyn.pl reklamy
reklama w internecie

iGostyn.pl reklamy
POLUB NAS NA FACEBOOKU

iGostyn.pl reklamy
reklama w sieci gazet