- Na miejscu ujawniono m.in. używane obuwie oraz kartonik po nowych butach. Dzięki przeprowadzonym czynnościom ustalono sprawcę wykroczenia - 31-letniego mieszkańca Gostynia. Mężczyzna przyznał, że po zakupie nowego obuwia w taki sposób pozbył się starych butów. Za zaśmiecanie miejsca publicznego został ukarany mandatem w wysokości 500 zł za czyn art. 145 § 1 Kodeksu wykroczeń oraz odebrał pozostawione odpady ze Straży Miejskiej - wyjaśnia Straż Miejska Gostyń.



















