iGostyn.pl reklamy
Poradnik

Lamele we wnętrzach

Lamele ścienne to cienkie deseczki wykonane z drewna lub drewnopodobne układane w równych, niewielkich odstępach od siebie. 

Lamele ścienne są modnym w ostatnim czasie elementem dekoracyjnym wnętrza. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych aranżacjach jak i stylu retro. Stosowane są w różnorodnych pomieszczeniach - w domu jak i biurach. 

Warto wspomnieć, że lamele mają właściwości wygłuszające. 

Ich montowanie jest proste. Teoretycznie można to zrobić samemu, jednak z pomocą drugiej osoby cały proces zajmie mniej czasu. Wystarczy mocny, dobrej jakości klej montażowy oraz odpowiednie rozmieszczenie lameli na ścianie. Przydatne okażą się też niewielkie deseczki, które ułatwią odmierzanie równych odległości. W ofercie sklepów znajdują się także lamele już zamontowane na płycie, co jeszcze bardziej usprawni montaż.

Często lamele wykorzystywane są jako ścianki działowe, aby wydzielić strefy, np. oddzielić kuchnię od salonu, salon od części jadalnej itp. 

Okazuje się, że na rynku dostępne są także modele odporne na wilgoć, więc można je zastosować także w łazience. 

Najlepiej zastosować je na jednej ze ścian lub tylko jej części - zamontowanie ich na wszystkich powierzchniach optycznie zmniejszy pomieszczenie. 

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


OKNA MARCINKOWSKI

Materiały Budowlane Chodorowski

Kostka brukowa Gostyń


POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę