iGostyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

MAHLE w Krotoszynie odsłania kulisy pracy w zakładzie i zaprasza do zespołu

MAHLE od lat tworzy innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju branży motoryzacyjnej na całym świecie, a jakość ich produktów od lat doceniają klienci topowych marek motoryzacyjnych.

Niedawno zakład MAHLE w Krotoszynie wyróżniony został przez dziennikarza motoryzacyjnego, youtubera i influencera – Patryka Mikiciuka, który właśnie u tego producenta poszukiwał niezawodnych części do jednego ze swoich projektów, a w zakładzie produkcji tulei, zrealizował jeden ze swoich najnowszych odcinków.

Koncern rozwija nowe projekty i poszukuje pracowników, którzy dołączą do jego zespołu, by razem tworzyć przyszłość motoryzacji. MAHLE Polska w Krotoszynie zatrudni Operatorów Maszyn i Urządzeń Odlewniczych. Oferta ta skierowana jest do osób, które szukają nieszablonowych i ciekawych doświadczeń zawodowych w obszarze produkcyjnym. MAHLE gwarantuje przygotowanie stanowiskowe, dlatego doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn Odlewniczych nie jest wymagane, ale na pewno będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji.

 

Aby wziąć w nim udział należy przesłać zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy na stronie:

 

Mistrz Produkcji Odlewni Żeliwa - jednego z kluczowych obszarów produkcyjnych MAHLE Polska - Łukasz, uważa, że największym atutem pracy w MAHLE jest możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych i językowych oraz praca w doświadczonym zespole. - Ważnym aspektem pracy w MAHLE Polska w Krotoszynie jest również stabilność firmy, która w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna - dodaje Łukasz.

Co MAHLE oferuje pracownikom? Przede wszystkim ciekawą, pełną wyzwań pracę i profesjonalne przygotowanie stanowiskowe. To stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która ciągle się rozwija. Zespół MAHLE to pasjonaci, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Warto zapoznać się z bogatą ofertą świadczeń, które otrzymują pracownicy MAHLE. Wśród nich znajduje się m in.:

  • prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, karty przedpłacone zasilane dodatkowymi środkami finansowymi,
  • transport autobusowy dla pracowników z miejscowości: Krotoszyn, Kobylin, Jarocin, Koźmin Wlkp., Odolanów, Ostrów Wlkp., Milicz.
  • szkolenia językowe i zawodowe, możliwość zdobycia uprawnień UDT,
  • dodatkowe premie finansowe i bonusy za polecenie kandydatów, którzy zostaną zatrudnieni w MAHLE

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy w MAHLE na stronie: www.jobs.mahle.com

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę