iGostyn.pl reklamy
Z regionu

MAHLE zatrudnia. Nowe oferty pracy w Krotoszynie

Na terenie MAHLE Polska Sp. z o.o. prowadzone są obecnie inwestycje oraz liczne projekty rozwojowe. Największa z nich, budowa Zakładu Systemów Filtrujących i urządzeń peryferyjnych, weszła w końcowy etap realizacji. W związku z tym MAHLE oferuje możliwość pracy na wielu stanowiskach. Firma zatrudni: pracowników produkcyjnych, technicznych, osoby do działów utrzymania ruchu, inżynierów, kontrolerów oraz analityków finansowych.

 

Zakład Systemów Filtracji.

Już nie tylko części do silników spalinowych – w MAHLE w Krotoszynie rusza produkcja komponentów, które mogą być stosowane w autach hybrydowych i elektrycznych.

 

Zakład Systemów Filtrujących i urządzeń peryferyjnych będzie wytwarzał moduły filtracyjne z przeznaczeniem na pierwszy montaż. Odbiorcami tych produktów będą wiodący producenci samochodów osobowych oraz ciężarowych. Wraz z ukończeniem budowy tego zakładu, MAHLE w Krotoszynie odnotuje zmianę w asortymencie, ponieważ te moduły mogą być wykorzystywane zarówno w samochodach z tradycyjnymi silnikami spalinowymi, jak i w autach hybrydowych czy elektrycznych. Sam zakład jest obecnie wyposażany w nowoczesne linie produkcyjne o wysokim stopniu automatyzacji i robotyzacji.

 

MAHLE rozwija pozostałe zakłady

Projekty rozwojowe MAHLE w Krotoszynie obejmują, m.in. rozbudowę Narzędziowni Odlewni Aluminium. To projekt, który przekłada się na podwojenie zdolności produkcyjnej form odlewniczych. Dodatkowe projekty dotyczą remontów maszyn, rozwoju parku maszynowego i centralnego magazynu części zamiennych.

 

Kto znajdzie zatrudnienie w MAHLE?

MAHLE w Krotoszynie jest największym pracodawcą w regionie. Obecnie zatrudnia ok. 3000 osób. Ze względu na nowe inwestycje oraz projekty rozwojowe pojawiły się oferty pracy na stanowiskach:

 

 

Aktualne oferty pracy znajdują się na jobs.mahle.com. Na dane stanowiska można aplikować przez stronę internetową lub poprzez wysłanie CV na adres: rekrutacja@mahle.com.

Na osoby zatrudnione w MAHLE czeka atrakcyjne wynagrodzenie, a także praca dla klientów z segmentu aut premium i z nowoczesnymi technologiami. Firma oferuje szereg benefitów pracowniczych, w tym:

  • szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz kursy języków obcych,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki dla dzieci),
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (np. premia relokacyjna),
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy (nawet do 4000 zł brutto).

 

O MAHLE

MAHLE Polska Sp. z o.o. produkuje komponenty silników, takie jak zawory, prowadnice, wałki rozrządu, tuleje, tłoki, a także nowe w asortymencie - moduły filtracyjne. Firma dostarcza produkty do największych producentów samochodów bezpośrednio na linie produkcyjne oraz na rynek części zamiennych.

MAHLE Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy MAHLE, którą w Polsce reprezentują: zakłady produkcyjne w Krotoszynie i Ostrowie Wlkp., Centrum Badań i Rozwoju znajdujące się w Ostrowie Wlkp., Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu, a także Aftermarket w Krotoszynie i Psarach pod Wrocławiem.

Dzięki technologicznej pasji Grupa MAHLE stała się wiodącym międzynarodowym partnerem w rozwoju i poddostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie co drugi pojazd na świecie jest wyposażony w komponenty MAHLE. Grupa tworzy innowacyjne rozwiązania dla neutralnej klimatycznie mobilności jutra. Koncentruje się przy tym na elektromobilności i zarządzaniu termicznym, a także na innych technologiach przyczyniających się do redukcji emisji CO2, takich jak ogniwa paliwowe czy silnik wodorowy.

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę