iGostyn.pl reklamy
Z policji

Mandaty i punkty karne dla trzech kierowców

Trzech kierowców na okres trzech miesięcy pożegnało się z prawem jazdy. Przekroczenie prędkości odczują też dotkliwie finansowo, ponieważ zostali ukarani mandatami od 1,5 do 2 tys. zł. Na ich konta trafiły też punkty karne.

Pierwszym ujętym kierowcą był 23-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego.
 
- Mężczyzna jadąc BMW przez Podrzecze rozpędził się do 103 km/h. Otrzymał 1500 zł mandatu karnego oraz 13 pkt karnych - podaje KPP Gostyń.
 
Jako następny został zatrzymany do kontroli drogowej 50-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Przekroczył on dozwoloną prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym.
 
- Mężczyzna jechał Mercedesem przez Grabonóg 91km/h w miejscu gdzie obowiązuje „czterdziestka”. Został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 złotych. Do jego konta zostało przypisanych 13 punktów karnych - wyjaśnia gostyńska policja.
 
Rekordzistą tego dnia okazał się jednak 22-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, który jechał z prędkością116km/h w miejscu gdzie obowiązuje 50km/h. Kierujący pojazdem marki Seat został zatrzymany do kontroli drogowej w Drzęczewie Pierwszym. Otrzymał 2000 zł mandatu karnego i 14 pkt karnych.
 
Wszystkim kierującym zatrzymano też prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

 

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę