iGostyn.pl reklamy
Z policji

Miał blisko 2 promile, był poszukiwany przez kilka prokuratur

Blisko dwa promile alkoholu w organizmie wykazało badanie 45-letniego kierowcy BMW, który podczas kontroli drogowej przyznał policjantom, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Szybko wyszło także na jaw, że mieszkaniec Warszawy jest osobą poszukiwaną przez kilka prokuratur w kraju. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Gostyńscy dzielnicowi podczas sobotniego wieczornego patrolu osiedla 700-lecia w Gostyniu zauważyli samochód BMW. Kierującego pojazdem poddali kontroli drogowej. Za kierownicą osobówki siedział 45-letni mieszkaniec Warszawy, który powiedział policjantom, że nie posiada prawa jazdy. Mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie 45-latka. Podczas sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany przez kilka prokuratur w kraju do celów prawnych.

 

45-latek złożył stosowne oświadczenie o miejscu, w którym obecnie przebywa, a po wykonaniu niezbędnych czynności, został zwolniony. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę