iGostyn.pl reklamy
Z policji

Miała do odbycia wyrok, przed policją ukrywała się w... ziemiance

Zdjęcie: KPP Rawicz
Pochodząca z terenu powiatu gostyńskiego 23-latka za włamanie i kradzież miała odbyć roczną karę pozbawienia wolności. Chcąc uniknąć odsiadki ukrywała się przed policją w... ziemiance.

Dzielnicowi z Bojanowa zatrzymali 23-latkę, która ukrywała się przed policjantami. Kobieta decyzją sądu, musi odbyć karę roku pozbawienia wolności, za przestępstwa jakich się wcześniej dopuściła.

 

23-latka pochodzi z terenu powiatu gostyńskiego była osobą poszukiwaną. Kobieta wyrokiem sądu za włamanie oraz kradzież jakie popełniła w przeszłości miała zostać pozbawiona wolności na rok czasu. Robiła wszystko aby nie trafić za więzienne mury. Zapadła się pod ziemię, w przenośni i dosłownie, ponieważ zamieszkała w ziemiance.

 

Dzielnicowi z Bojanowa otrzymali informacje, że w szczerym polu ze znajdującego się tam pagórka wydobywa się dym, postanowili to sprawdzić, ponieważ sytuacja wydała im się niecodzienna. Kiedy po zmierzchu zbliżyli się do wskazanego miejsca zorientowali się, że trafili na ziemiankę. Po wejściu do środka zastali prowizorycznie urządzone miejsce schronienia. W jednym z zakamarków siedziała dziewczyna, którą okazała się poszukiwana 23-latka. Młoda kobieta nie stawiała oporu policjantom - jak przyznała była już zmęczona takim stylem życia. Została ona przewieziona do zakładu karnego dla kobiet, gdzie będzie musiała odbyć karę.

Źródło: KPP Rawiczpasek reklamaCzytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę