iGostyn.pl reklamy
Krotoszyn Nieruchomości

Mieszkania z windą na Osiedlu Robińskich - przyjazne miejsce dla Ciebie!

Na osiedlu Robińskich w Krotoszynie powstaje kolejny budynek mieszkalny. Zakończenie prac budowlanych przewidziano na koniec grudnia 2022 r.

Osiedle Robińskich cały czas się rozbudowuje. Nie sposób nie zauważyć, że cieszy się ono wielkim zainteresowaniem wśród osób szukających własnego M.

Największym atutem tego osiedla jest jego usytuowanie w cichej i spokojnej okolicy, która bezpośrednio sąsiaduje ze ścisłym centrum Krotoszyna. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, Błonie - czyli zrewitalizowane centrum sportowo-rekreacyjne. A na spacery, obcując z naturą, można wybrać się do oddalonego o ledwie kilkaset metrów lasu.

 

 

Powstający obecnie budynek jest już siódmym i jest to kontynuacja budowy osiedla, którą realizuje deweloper. Osoby zainteresowane kupnem mieszkania mogą wybrać pomiędzy kawalerkami o powierzchni nieco ponad 30 metrów kwadratowych do blisko 60-metrowych, trzypokojowych lokali.

Budowany blok liczy pięć pięter, w którym do dyspozycji mieszkańców jest winda. Nie zapomniano także o najmłodszych mieszkańcach. To właśnie z myślą o nich powstał plac zabaw. To z pewnością duże udogodnienie dla rodziców, którzy nie muszą oddalać się zbyt daleko ze swoimi pociechami, by przyjemnie spędzić wolny czas. A dla właścicieli czterech kółek, tuż przy budynkach, znajduje się obszerny parking.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania na osiedlu Robińskich w Krotoszynie, to zapoznaj się ofertą dewelopera (poniżej). Warto zaznaczyć, że przeniesienie własności na rzecz Klientów w budowanym bloku nastąpi do końca czerwca 2023 r.

 

 

 KONTAKT DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH ZAKUPEM MIESZKAŃ - kliknij 

Biuro Sprzedaży:
ul. Bolewskiego 25, 63-700 Krotoszyn

 

tel.: 512 038 786
 

e-mail: biuro@mamdomkrotoszyn.pl

 

Źródło: *Artykuł sponsorowanyTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


Materiały Budowlane Chodorowski

Kostka brukowa Gostyń


POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę