iGostyn.pl reklamy
Z policji

Mieszkanka Gostynia w kuchni trzymała kilkadziesiąt porcji metamfetaminy

Zdjęcie: KPP Gostyń

Gostyńscy policjanci zabezpieczyli blisko 40 porcji handlowych metamfetaminy, którą 22-letnia kobieta przechowywała w kuchni. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy kobieta zajmowała się ich dystrybucją. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że młoda kobieta posiada środki zabronione przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. W mieszkaniu 22-letniej mieszkanki Gostynia policjanci ujawnili narkotyki. Badanie potwierdziło, że była to metamfetamina. Blisko 40 porcji handlowych kobieta przechowywała w kuchni. Prócz narkotyków policjanci zabezpieczyli także pieniądze.

Ponadto w mieszkaniu kobiety przebywał 18-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, który w portfelu posiadał woreczek z białym proszkiem. Była to metamfetamina. Mężczyzna odpowie za posiadanie ponad 6 gramów narkotyku.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych substancji psychotropowych oraz czy kobieta i mężczyzna nie zajmowali się ich dystrybucją.

22-latka i 18-latek za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę