Z policji

Na widok radiowozu położyli się pod samochodem

Na widok radiowozu położyli się pod samochodem
Zdjęcie: KPP Gostyń

Gostyńscy policjanci ujęli sprawców kradzieży drewna. Ci na widok radiowozu położyli się pod samochodem.

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego na obwodnicy Borku Wielkopolskiego, na poboczu drogi zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu położyli się pod samochód. Można było podejrzewać, że naprawiają usterkę pojazdu. Okazało się, jednak że powód zachowania mężczyzn był zupełnie inny. 61 i 28-letni mieszkańcy powiatu gostyńskiego kradli drzewo. Strażnicy Leśni potwierdzili kradzież i wycenili wartość kradzionego drzewa. Sprawcy kradzieży zostali ukarani mandatami karnymi - informuje Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.

 


Źródło: KPP Gostyń



Z regionu


Czytaj również

iGostyn.pl reklamy
WALBET

iGostyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iGostyn.pl reklamy
reklama w internecie

iGostyn.pl reklamy
POLUB NAS NA FACEBOOKU

iGostyn.pl reklamy
reklama w sieci gazet