DRZWI OTWARTE Akademii Kaliskiej

iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plConditor Ubezpieczenia Oddział Pogorzela
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Z policji

Naczelnik przeszedł na emeryturę

2021-02-08 09:02:06

Zdjęcie: KPP Gostyń/M. Curyk
Po ponad 30 latach przepracowanych w policyjnym mundurze, ze służbą pożegnał się Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Po ponad 30 latach służby na emeryturę przeszedł Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu podinsp. Ireneusz Rolnik.

 

Podinspektor Ireneusz Rolnik całe swoje życie zawodowe związany był z gostyńską komendą. Służbę rozpoczął w 1990 roku w Plutonie Patrolowo – Interwencyjnym. Od 1992 roku realizował się w Wydziale Kryminalnym, gdzie spędził kilkanaście lat. W 2006 roku wrócił do Wydziału Prewencji, gdzie objął stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Krobi następnie został dyżurnym jednostki, a w 2010 roku awansował na Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji. Przez ostatnie 7 lat piastował funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji gostyńskiej Komendy Policji.

 

Przez cały okres służby wykazywał się ogromnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością i sumiennością. Cechowała go empatia oraz chęć dzielenia się wiedzą z młodszymi kolegami. Spod jego „skrzydeł” wyszło wielu świetnych policjantów, którzy pełnią służbę na różnych szczeblach zarówno w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu, jak i całym województwie.

Podczas swojej długoletniej służby został odznaczony Srebrnym Medalem „Za długoletnią służbę” oraz Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”. Był nagradzany za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz Komendanta Powiatowego Policji.

 

Źródło: KPP Gostyń/M. CurykW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl