iGostyn.pl reklamy
Z policji

Naczelnik przeszedł na emeryturę

Zdjęcie: KPP Gostyń/M. Curyk
Po ponad 30 latach przepracowanych w policyjnym mundurze, ze służbą pożegnał się Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Po ponad 30 latach służby na emeryturę przeszedł Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu podinsp. Ireneusz Rolnik.

 

Podinspektor Ireneusz Rolnik całe swoje życie zawodowe związany był z gostyńską komendą. Służbę rozpoczął w 1990 roku w Plutonie Patrolowo – Interwencyjnym. Od 1992 roku realizował się w Wydziale Kryminalnym, gdzie spędził kilkanaście lat. W 2006 roku wrócił do Wydziału Prewencji, gdzie objął stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Krobi następnie został dyżurnym jednostki, a w 2010 roku awansował na Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji. Przez ostatnie 7 lat piastował funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji gostyńskiej Komendy Policji.

 

Przez cały okres służby wykazywał się ogromnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością i sumiennością. Cechowała go empatia oraz chęć dzielenia się wiedzą z młodszymi kolegami. Spod jego „skrzydeł” wyszło wielu świetnych policjantów, którzy pełnią służbę na różnych szczeblach zarówno w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu, jak i całym województwie.

Podczas swojej długoletniej służby został odznaczony Srebrnym Medalem „Za długoletnią służbę” oraz Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”. Był nagradzany za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz Komendanta Powiatowego Policji.

 

Źródło: KPP Gostyń/M. CurykTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę