iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Nagrodzono najlepsze prace magisterskie o powiecie gostyńskim

Po raz kolejny w siedzibie Starostwa Powiatowego wręczono nagrody za najlepszą pracę magisterską tematycznie związaną z powiatem gostyńskim. Laureatem tegorocznej edycji konkursu została Barbara Skorupka. W swojej rozprawie magisterskiej skupiła się na temacie rozwoju infrastruktury transportowej w naszym regionie.

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęły cztery prace. Ich autorzy dostarczyli do Starostwa Powiatowego w Gostyniu rozprawy magisterskie obronione w roku akademickim 2019/2020. Termin mijał 30 września.

 

W konkursie udział wzięli: Michał Wujczak (temat pracy: „Folklor biskupiański na przykładzie Festiwalu Tradycji i Folkloru w Domachowie”), Barbara Skorupka („Rozwój infrastruktury transportowej powiatu gostyńskiego wraz z wybranymi przykładami analiz przestrzennych wymagających procesy decyzyjne”), Maja Machowska-Półtoraczyk („Rola pielęgniarki szkolnej w wykrywaniu i zapobieganiu patologiom społecznym wśród młodzieży szkół średnich i branżowych na terenie powiatu gostyńskiego”) oraz Magdalena Maria Sobecka („Zjawisko narkomanii w świadomości młodzieży licealnej - na przykładzie młodzieży Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej w Gostyniu)”.

 

Komisja konkursowa pod przewodnictwem Przewodniczącego Rady Powiatu Gostyńskiego Alfreda Siamy po analizie prac postanowiła przyznać główną nagrodę w wysokości 2000 złotych brutto Barbarze Skorupce. Drugie miejsce i 1500 złotych brutto otrzymała Maja Machowska-Półtoraczyk. Trzecim miejscem i 1000 zł brutto nagrodzono Magdalenę Marię Sobecką.

 

Tegoroczne wręczenie nagród miało inną formę niż dotychczas. Ze względu na epidemię koronawirusa i związane z nią obostrzenia zakończenie konkursu nie odbyło się podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Gostyńskiego. Laureatom gratulacje złożyli Przewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego Alfred Siama, Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora.

 

 

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę