iGostyn.pl reklamy
Z policji

Najlepiej poradzili sobie z egzaminem zawodowym

Najlepiej zdali egzamin zawodowy, dzięki czemu na ich konta wpłynie 1000 złotych. Zarząd Powiatu Gostyńskiego wyróżnił dziewięcioro uczniów z trzech szkół powiatowych, w których prowadzone jest kształcenie w technikach. Gratulacje złożyli im na spotkaniu 11 października Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora.

 

W ramach programu kształcenia uczniowie technikum oprócz matury, podchodzą również do, składającego się z dwóch części, egzaminu zawodowego. Jest to niezbędne do uzyskania tytułu technika. Zarząd Powiatu Gostyński nagrodził uczniów, którzy w ubiegłym roku szkolnym najlepiej poradzili sobie z egzaminem zawodowym. Wśród nich są m.in. uczniowie i absolwenci technikum budownictwa, ekonomicznego, logistycznego czy weterynarii. Wszyscy laureaci otrzymali 1000 zł.

Gratulacje nagrodzonym złożył Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora. – Tworzycie pozytywny obraz oświaty w naszym powiecie – mówił Starosta Gostyński. - Oparty jest on nie tylko na zaangażowanych nauczycielach, obsłudze szkół czy pracownikach niepedagogicznych, ale także na uczniach, którzy kształcą się i rozwijają swoje pasje – dodawał.

Nagrody otrzymali:

1) z Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu:

a) Przemysław Hądzlik,

b) Maria Pietrowiak,

c) Aleksandra Wendzonka;

2) z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi:

a) Nadia Polowczyk,

b) Dawid Rauchut,

c) Oliwia Wróblewska;

3) z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu:

a) Kinga Rolnik,

b) Krystian Skrzypczak,

c) Julia Zyffert.

Każdy z wyróżnionych uczniów otrzymuje nagrodę w wysokości 1 000,00 zł brutto.
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę