iGostyn.pl reklamy
Tenis stołowy

Najlepszy wśród samorządowców

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu
Krzysztof Deutsch, członek Zarządu Powiatu, reprezentował powiat gostyński podczas zwodów, które odbyły się 9 lutego w Witkowie.

Samorządowcy z 26 gmin i 13 powiatów wzięli udział w XX Regionalnych Zawodach Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostów w Tenisie Stołowym. W zawodach, które odbyły się 9 lutego w Witkowie powiat gostyński reprezentował Członek Zarządu Krzysztof Deutsch. Okazał się on najlepszy w kategorii wójtów, burmistrzów i starostów. Zdobył także superpuchar zawodów. 

 

Uczestnikami wydarzenia byli radni, wójtowie, burmistrzowie i starostowie. Wśród 175 zawodników, w turnieju udział wzięło 132 samorządowców, w tym 14 wójtów i burmistrzów, 27 kobiet i 91 radnych. W zawodach uczestniczył   także Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych poseł Szymon Szynkowski vel Sęk oraz poseł na Sejm RP Zbigniew Ajchler.

 

Duży sukces w rywalizacji odniósł Członek Zarządu Powiatu Gostyńskiego Krzysztof Deutsch. Okazał się bezkonkurencyjny w kategorii wójtów, burmistrzów i starostów. Tuż za nim uplasowali się: Zbigniew Ajchler oraz Tomasz Lesiński – burmistrz Kobylina.  Warto dodać, że nie jest to jedyny sukces reprezentanta powiatu gostyńskiego – podczas zawodów wywalczył też superpuchar turnieju. 

 

XX Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostów w Tenisie Stołowych rozegrane zostały o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod Honorowym Patronatem Krystyny Łybackiej – Posła do Parlamentu Europejskiego.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę