iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Najsprawniejszy fryzjer - trzecie miejsce dla Hufca Pracy w Gostyniu

W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kobylinie przeprowadzono część praktyczną Wojewódzkiego Konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie fryzjer 2022”. Trzecie miejsce zajęła reprezentantka Hufca Pracy w Gostyniu.

 

 

Te zmagania stwarzają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, nabytych podczas trzech lat nauki zawodu i jest doskonałym treningiem przed zbliżającym się egzaminem czeladniczym. Po sprawdzeniu wiedzy teoretycznej do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowało się dziewięć jednostek z województwa wielkopolskiego.

Na część praktyczną składały się dwie konkurencje. Pierwsza to wyciskanie fal na mokro przy użyciu główek treningowych, druga konkurencja to stworzenie zgodnej z tematem fryzury wieczorowej już na głowach modelek.

Podsumowanie wszystkich etapów wyłoniło zwycięzcę konkursu, którym została Karolina Matyja uczestniczka Hufca Pracy w Kościanie. Drugie miejsce zajęła reprezentująca Hufiec Pracy w Krotoszynie Sandra Maleszka, uczennica Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie, a trzecie Karolina Pawłowicz reprezentująca Hufiec Pracy w Gostyniu.

Dodatkowo komisja konkursowa postanowiła przyznać specjalną nagrodę publiczności, którą jednogłośnie otrzymał Adrian Owczarek uczestnik Hufca Pracy w Kaliszu. Fryzura w jego wykonaniu była kwintesencją kunsztu fryzjerskiego oraz stoickiego spokoju z jakim została wykonana.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę