iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Niczego się nie nauczył. Otrzymał mandat, by po godzinie otrzymać drugi...

W środę, przed godz. 16.00 policjanci z gostyńskiej drogówki zatrzymali 24-letniego kierowcę. Wtedy za złamanie przepisów otrzymał pierwszy mandat...

Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Pogorzela na ul. Krotoszyńskiej po tym, jak kierując pojazdem marki Mercedes C220 stwarzając zagrożenie dla niechronionych uczestników ruchu drogowego wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych. Sprawca wykroczenia ukarany został mandatem karnym zgodnie z obowiązującym taryfikatorem oraz 10 punktami karnymi. - W rozmowie z policjantami kierujący zarzekał się, że nie jest piratem drogowym. Nałożona na mężczyznę kara grzywny jednak niczego go nie nauczyła! - informują mundurowi.

 

Dosłownie godzinę później, o godzinie 17:00 w miejscowości Elżbietków w gminie Pogorzela, ten sam kierujący przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 65 km/h, niż dopuszczalna, poruszając się z prędkością 115 km/h. Za swoje wykroczenie kierujący otrzymał mandat karny zgodnie z obowiązującym taryfikatorem i 10 pkt.

Funkcjonariusze drogówki dodatkowo zatrzymali kierującemu prawo jazdy na okres 3 miesięcy. - Dopiero drugie spotkanie z naszymi policjantami skłoniło mężczyznę do stwierdzenia, że jego zachowania to po prostu drogowe piractwo.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę