iGostyn.pl reklamy
Z policji

Nie taki trzeźwy poranek w powiecie gostyńskim

Wśród blisko 1100 skontrolowanych kierujących, dwóch z nich zdecydowało się na kierowanie pod działaniem alkoholu. Jeden popełnił przestępstwo, a drugi wykroczenie. Mężczyźni stracili prawo jazdy. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były w Gostyniu, w gminie Poniec i gminie Krobia.

W poniedziałek 6 maja 2024 roku od wczesnych godzin porannych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Wśród blisko 1100 skontrolowanych kierujących dwóch było nietrzeźwych.

O godzinie 5.30 w Pudliszkach 49-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego miał 0,48 promila alkoholu w organizmie. Kierowca Fiata odpowie za popełnione wykroczenie. Grozi mu kara aresztu albo grzywny nie niższej niż 2500 złotych oraz zakaz kierowania pojazdami.

37-letni kierujący Peugeotem miał 0,57 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej przed godziną 7.00 w Rokosowie. Odpowie za popełnione przestępstwo, za które grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę