iGostyn.pl reklamy
Z policji

Nie zauważyła znaku stop

Zdjęcie: KPP Rawicz

28-latka z Ponieca kierując audi, na skrzyżowaniu dróg nie zauważyła zarówno znaku pionowego jak i poziomego informującego o bezwzględnym zatrzymaniu pojazdu w wyznaczonym miejscu. W efekcie czego uderzyła w peugeota.

 

23 sierpnia około godz. 12:45 dyżurny jednostki rawickiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na skrzyżowaniu ul. 17-go Stycznia z ul. Fryderyka Chopina w Bojanowie.

- Z przeprowadzonych ustaleń na miejscu zdarzenia wynikało, że kierująca samochodem m-ki Audi A6 28-letnia mieszkanka Ponieca jadąc ul 17-go Stycznia nie zastosowała się do znaku B-20 STOP. Kobieta uderzyła w prawidłowo jadący samochód m-ki Peugeot Boxer, którym kierował 51-letni mieszkaniec gminy Bojanowo. Mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej w związku z czym został hospitalizowany, jego obrażania naruszyły czynności ciała na czas poniżej 7 dni - przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci z uwagi na powstałe uszkodzenia zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Sprawczyni odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Źródło: KPP RawiczTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę