iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plIGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Pogorzela

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez pracowników i klienta stacji paliw

2021-04-09 11:04:00

Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany dzięki zdecydowanej reakcji pracowników i klienta stacji paliw. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie nie przeszkadzało mężczyźnie aby wsiąść za kółko.

- W sobotę, 3 kwietnia po godzinie 22.00, policjanci zostali powiadomieni przez pracowników stacji paliw w Pogorzeli, że kierowca fiata, który przyjechał na stację może być pod wpływem alkoholu. Już styl jazdy pojazdu, którym kierował wzbudził podejrzenia pracowników. Gdy auto zatrzymało się, wysiadł z niego kierowca, który chwiejnym krokiem, zataczając się zaczął przemierzać plac. Pracownicy dokonali jego ujęcia, a jeden z klientów stacji wyjął kluczyki ze stacyjki pojazdu - informuje asp. sztab. Monika Curyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Badanie trzeźwości wykazało, że 42-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy. Mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności, grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.

Nietrzeźwi kierujący są wciąż dużym zagrożeniem na drogach. Aby eliminować takie zagrożenia potrzebna jest zdecydowana reakcja osób, które widzą taką sytuację oraz brak przyzwolenia na jazdę pijanemu kierowcy.

- Dzwoniąc pod numer 112, nawet anonimowo, można powiadomić najbliższą jednostkę policji o każdym niepokojącym zdarzeniu. Policjanci sprawdzą każdy sygnał - zastrzegają gostyńscy mundurowi.

Źródło: KPP GostyńConditor Ubezpieczenia Oddział Pogorzela


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl