iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Przed ślubem

Niski budżet na wieczór panieński? Podpowiadamy, jak można sobie z tym poradzić

2019-07-24 10:07:00

Wielu osobom wieczór panieński kojarzy się z wielką imprezą, a nawet z szalonym wyjazdem za miasto z przyjaciółkami. Jednym słowem, ostatnie "wariacje" przed wkroczeniem w małżeńskie życie. Jednak co zrobić, gdy budżet nie pozwala na wielkie wojaże? Jest na to kilka sposobów, które wcale nie są gorsze!

Na wieczór panieński czeka niejedna panna młoda. Najbliższe jej sercu kobiety, czyli siostry, przyjaciółki organizują specjalnie dla niej wieczór, w którym ostatni raz może zaszaleć przed wejściem na nową drogę życia. Niektórzy z różnych przyczyn, czy to finansowych czy upodobań wybierają skromne wieczory panieńskie. Jak więc zorganizować wieczór nie mając zbyt wielu funduszy?

 

Możliwości jest wiele

Organizacja wieczoru panieńskiego od strony finansowej, to najczęściej impreza składkowa. Wszystkie zaproszone przez najbliższą przyjaciółkę lub siostrę panny młodej osoby, po równo składają się na organizację wieczoru. Im więcej atrakcji chcemy zapewnić pannie młodej, tym wydatki będą większe. Przyjmijmy zatem, że mamy ograniczony budżet, wówczas możemy:

 

• Zabrać pannę młodą do klubu. W porównaniu do wyjazdu na weekend jest to niedrogie rozwiązanie, pamiętajmy jednak, że przy tym pomyśle, nie wystarczą same wejściówki. Będzie trzeba przede wszystkim wynająć stolik, pomyśleć o jedzeniu no i drinkach, a to w przypadku klubów nie jest tanie. Jeśli zależy nam na klubie, ale mniej na wydawaniu tam pieniędzy, zorganizujmy „before party” w mieszkaniu. Udekorujmy je odpowiednio, a po kilku godzinach udajmy się do klubu.

• Karaoke. Jeśli przyszła panna młoda niespecjalnie przepada za klubami, dobrym rozwiązaniem będzie wieczór przy karaoke. Tam wejście jest przeważnie darmowe, no i jedzenie i napoje, nawet te wyskokowe tańsze!

• Jeśli nie uśmiecha nam się wydawanie pieniędzy na stroje na wieczór panieński, pomyślmy o jednakowych strojach. Możemy np. umówić się, że zakładamy strojów z lat 80. lub wymyślić inny motyw.

•  Wieczór w domu. To również dobry pomysł na spędzenie wieczoru. Tutaj jednak organizatorki będą musiały wykazać się dużą dozą kreatywności. Panna młoda z pewnością nie będzie zadowolona z nudy. Zostając w domu, warto wcześniej przeszukać Internet w poszukiwaniu jakichś gier, dodatkowo przyjaciółki mogą urządzić domowe SPA, maraton filmów romantycznych, wspólne gotowanie. Nie zapomnijcie wziąć do ręki aparat i porobić mnóstwo zdjęć! I koniecznie udekorujcie dom!

• Wieczór nad wodą. Fajnym rozwiązaniem jest także zorganizowanie pikniku nad wodą, oczywiście w ciepłe wieczory.

 

Jeśli więc nie planujecie siedzenia w knajpach, zaopatrzcie się wcześniej w jedzenie, napoje i alkohol. Dobrze jest dyskretnie podpytać pannę młodą jak chciałaby spędzić wieczór panieński.

 
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl