iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plOkna Marcinkowski producent okien i drzwi PCV
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Edukacja

Nowa dyrektor szkoły w Pudliszkach

2021-11-05 09:32:22

Zdjęcie: Facebook/Gmina Krobia
Agata Lemańska została nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach z klasami integracyjnymi.

25 października br. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, która rozpatrzyła jedyną ofertę w konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach z klasami integracyjnymi, złożoną przez p. Agatę Lemańską. Kandydatka przedstawiała członkom komisji koncepcję funkcjonowania i rozwoju placówki w Pudliszkach oraz odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie pytania. W wyniku głosowania kandydatka otrzymała bezwzględną większość głosów i na tej podstawie formalnie wyłoniono ją jako kandydatkę na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach z klasami integracyjnymi. 26 października br. burmistrz Krobi zatwierdził swoim zarządzeniem wyniki konkurs i z dniem 1 listopada 2021 r. powierzył p. Agacie Lemańskiej stanowisko dyrektora szkoły w Pudliszkach.
 
 
Agata Lemańska ukończyła studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także studium pedagogiczne, które pozwoliło jej uzyskać kwalifikacje pedagogiczne do pracy w placówkach oświatowych. Nowa dyrektor szkoły w Pudliszkach jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą, szkolnego doradztwa zawodowego, informatyki i technologii informacyjnej dla nauczycieli oraz wychowania fizycznego. Agata Lemańska od 19 lat związana jest ze szkolnictwem i edukacją, pracując m.in. jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych oraz podstaw przedsiębiorczości w szkołach publicznych i niepublicznych. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyła nie tylko jako nauczyciel, ale również jako kierownik i doradca zawodowy w Centrum Integracji Społecznej w Krobi oraz dyrektor Publicznej Szkoły Policealnej PASCAL w Lesznie. Od kilku lat jest ona również egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu. Pani Agacie Lemańskiej raz jeszcze gratulujemy objęcia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach z klasami integracyjnymi, życząc dobrego zdrowia oraz realizacji celów założonych jako dyrektor placówki.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Źródło: Facebook/Gmina KrobiaZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji! FACEBOOK igostyn.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl