iGostyn.pl reklamy
Samorząd

Nowe twarze w gostyńskim urzędzie

2022-08-02 13:08:00
Zdjęcie: gostyn.pl

Dwie nowe twarze pojawiły się w Urzędzie Miejskim w Gostyniu. Wczoraj pracę w magistracie rozpoczęły Joanna Długa w Wydziale Komunikacji Społecznej oraz Beata Juskowiak w Wydziale Organizacyjnym.


- Joanna Długa i Beata Juskowiak zostały wybrane do zatrudnienia w wyniku otwartych, konkurencyjnych naborów. Spełniły w najwyższym stopniu wymagania niezbędne i dodatkowe stawiane kandydatom - podaje gostyński urząd.

 

Joanna Długa (na zdjęciu po prawej) na stanowisku ds. komunikacji społecznej i promocji zajmować się będzie m.in. prowadzeniem polityki informacyjnej Urzędu Miejskiego w Gostyniu, dbać będzie o pozytywny wizerunek gminy i marki Gostyń, w tym realizację kampanii „Jestem z Gostynia” i „Gostyńska kranówka”. Beata Juskowiak na stanowisku ds. obsługi kancelaryjnej zapewniać będzie obsługę organizacyjno–kancelaryjną kierownictwa i komórek organizacyjnych urzędu.

 

Również w poniedziałek na stanowisku ds. działalności gospodarczej w Wydziale Spraw Obywatelskich rozpoczęła również Martyna Podgórska, która w ramach awansu wewnętrznego zastąpiła na tym stanowisku pracownika, który przeszedł na emeryturę.

Źródło: gostyn.pl


Czytaj również


OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet