iGostyn.pl reklamy
Z policji

Nowy naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego

Zdjęcie: KPP Gostyń

W Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Został nim asp. szt. Jakub Tomczak, który dotychczas pełnił funkcję Kierownika Ogniwa Kontroli Ruchu Drogowego. Rozkaz personalny nowemu naczelnikowi wręczył Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. insp. Piotr Gorynia.

W piątek w sali odpraw i szkoleń Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu miała miejsce uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego gostyńskiej komendy.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Gostyniu mł. insp. Piotrowi Goryni.

Nowym naczelnikiem gostyńskiej drogówki został doświadczony policjant – asp. szt. Jakub Tomczak, który w trakcie swojej 19-letniej służby w Policji 15 lat pracował w Wydziale Ruchu Drogowego. Dzięki temu pracę policjanta drogówki poznał od podstaw. Jego wiedza i doświadczenie spowodowały, że w roku 2017 został asystentem Wydziału Ruchu Drogowego, a w 2022 Kierownikiem Ogniwa Kontroli Ruchu Drogowego. Nowy naczelnik przejął obowiązki za kom. Adriana Polerowicza, który pozostaje w dyspozycji Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu.

Na stanowisku Kierownika Ogniwa Kontroli Ruchu Drogowego powierzono obowiązki mł. asp. Jakubowi Mańkowskiemu. Do wydziału dołączył st. sierż. Karol Andrzejczak.

Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. insp. Piotr Gorynia w swoim wystąpieniu złożył serdeczne gratulacje nowemu naczelnikowi i wyraził przekonanie, że jego doświadczenie i zaangażowanie będzie miało bezpośredni wpływ na wysokie poczucie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Gostynia i powiatu gostyńskiego. Pan Komendant pogratulował nowemu Kierownikowi Ogniwa Kontroli Ruchu Drogowego i policjantowi, który dołączył do wydziału.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę