iGostyn.pl reklamy
Wiara

Nowy proboszcz od sierpnia

Od sierpnia nastąpią zmiany w kilku parafiach w powiecie gostyńskim.

Jak informuje Archidiecezja Poznańska,  z dniem 1 sierpnia 2020 ks. mgr Piotr Kłosowski – dotychczasowy proboszcz parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Pudliszkach – będzie proboszczem parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Łodzi. Jego miejsce zajmie ks. dr Piotr Twardy – dotychczasowy wikariusz parafii pw. Świętej Rodziny w Poznaniu. Nowy proboszcz obejmie parafię pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Pudliszkach z dniem 1.8.2020.

 

Również na początku sierpnia do parafii w Krobi trafi ks. mgr Sławomir Ruks – dotychczasowy proboszcz parafii pw. NMP Wniebowziętej w Psarskim. Zostanie on skierowany do pomocy duszpasterskiej w parafii pw. św. Mikołaja w Krobi. Z kolei z krobską parafią pożegna się ks. mgr Jakub Turek – dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Mikołaja w Krobi, który został mianowany proboszczem parafii pw. św. Stanisława Biskupa w Rosku. 

 

Ks. mgr Jarosław Krawczyk – dotychczasowy wikariusz parafii pw. Narodzenia NMP w Poniecu –  został mianowany wikariuszem parafii pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu, gdzie rozpocznie posługę z dniem 25.8.2020.

Źródło: APTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę