iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Nowy sekretarz powiatu gostyńskiego

Powiat gostyński będzie miał nowego sekretarza. Konkurs na to stanowisko wygrała Justyna Dębska, dotychczasowa Sekretarz Miasta i Gminy Wschowa. Doświadczenie zawodowe zbierała także w samorządach w Lipnie oraz Lesznie.

 

Justyna Dębska ukończyła studia licencjackie w zakresie zarządzania miastem i środowiskiem na Wyższej Szkole Marketingu i Zarządzania w Lesznie oraz magisterskie o specjalności przedsiębiorczość i innowatyka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dodatkowe kwalifikacje zdobywała na studiach podyplomowych w zakresie HR Biznes Partner oraz administracji.

 

Nowa Pani Sekretarz ma bogate doświadczenie zawodowe. W ostatnim czasie pełniła funkcję Sekretarza Miasta i Gminy Wschowa, wcześniej kierowała Referatem oświaty w tym samym urzędzie. Była też m.in. Sekretarzem Gminy Lipno, pełniła funkcję Kierownika Referatu Organizacyjnego oraz Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

 

W konkursie na stanowisko Sekretarza Powiatu złożone zostały trzy aplikacje. Po analizie formalnej przeprowadzono rozmowy z wszystkimi kandydatami. Komisja zdecydowała o powierzeniu stanowiska Justynie Dębskiej.

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę