iGostyn.pl reklamy
Z policji

O narkotykach i dopalaczach w szkole

Zdjęcie: KPP Gostyń/Monika Curyk
Policjanci z gostyńskiej Policji spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Pudliszkach oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Mundurowi uświadamiali uczniów czym są substancje psychoaktywne, a także dlaczego ich zażywanie jest tak niebezpieczne.

Policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Pudliszkach oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu. Tematem spotkania były używki i substancje psychoaktywne, a dokładniej ich negatywny wpływ na organizm człowieka.

 

Mundurowi uświadamiali swoich młodych słuchaczy jakie spustoszenie w organizmie robią różnego rodzaju substancje psychoaktywne. Sięganie po tego typu nielegalne środki wiąże się nie tylko z poważnym ryzykiem dla zdrowia, ale i życia. Stróże prawa omówili także konsekwencje prawne wytwarzania, posiadania, udzielania i sprzedaży substancji psychoaktywnych oraz środków odurzających. 

 

Spotkania zostały zorganizowane w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”, która wpisuje się w Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

 

Uczestnicy spotkania obejrzeli także spot „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” wpisujący się w założenia kampanii.

Źródło: KPP Gostyń/Monika CurykTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę