iGostyn.pl reklamy
Gostyń

O ryzykownych zachowaniach młodzieży

Zdjęcie: gostyn.pl

We wtorek 27 września 2022 roku odbyło się szkolenie „Zachowania ryzykowne młodzieży – alkohol i inne substancje”.

W trakcie spotkania omówiono m.in. co wpływa na rozwój problemów związanych ze spożywaniem alkoholu i zażywaniem innych substancji psychoaktywnych przez młodzież, czyli zachowania ryzykowne i zachowania problemowe młodzieży, czynniki chroniące młodzież przed zachowaniami  ryzykownymi oraz czynniki ryzyka, a także etapy rozwoju emocjonalnego nastolatków.

Szkolenie przeprowadziła Katarzyna Łukowska - psycholog o specjalności klinicznej, prawnik administratywista, certyfikowany specjalista w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych. Zastępca dyrektora w Krajowym Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Zadanie zrealizowane zostało w ramach programu „Uzależnia mnie tylko uśmiech – edycja II” finansowanego z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu w ramach konkursu „Prowadzenie działań informacyjno-edukacyjnych, mających na celu zwiększenie świadomości na temat zachowań szkodliwych dla zdrowia i kształtujących prozdrowotny styl życia wraz z możliwością uzyskania wsparcia psychologicznego”.

Źródło: gostyn.plpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę