iGostyn.pl reklamy
SARS-CoV-2

Od dziś zawieszone zajęcia w klasach IV-VIII w SP1 w Gostyniu

Zdjęcie: gostyn.pl
U jednego z uczniów w SP1 w Gostyniu potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2. W związku z tym od dzisiaj zostają zawieszone zajęcia w klasach IV-VIII.

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w Szkole Podstawowej nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na koronawiursa u ucznia, od poniedziałku 19 do piątku 23 października 2020 roku zawiesza się zajęcia stacjonarne w klasach IV-VIII. W trosce o bezpieczeństwo uczniów oraz pracowników szkoły związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym okresie, szkoła przechodzi na zdalne nauczanie zgodnie z obowiązującymi procedurami. Decyzja zapadła w porozumieniu z organem prowadzącym i po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

 

Jednocześnie Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego informuje, że klasy I-III oraz oddziały przedszkolne funkcjonować będą bez zmian z racji tego, że zajęcia w tych grupach prowadzone są w oddzielnym budynku.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę