iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plOkna Marcinkowski producent okien i drzwi PCV
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

Odebrali czeki na 1000 zł

2021-08-24 09:08:00

12 maturzystów z czterech szkół ponadpodstawowych oraz dziewięciu olimpijczyków otrzymało stypendia w wysokości 1000 zł.

Gratulacje uczniom złożył starosta gostyński Robert Marcinkowski i jego zastępca Janusz Sikora.

- Możecie być z siebie dumni. Szczególne podziękowania należą się też Waszym rodzicom i nauczycielom – mówił starosta. - Cieszymy się, że możemy gościć najlepszych maturzystów i uczniów – laureatów olimpiad szkolnych. Specjalnie dla Was wdrożyliśmy program 1000+, czyli stypendium w kwocie 1000 złotych – mówił R. Marcinkowski i dodał, że inwestycja w młode talenty jest też szansą na rozwój rynku pracy i przedsiębiorczości.

W tym roku do egzaminu dojrzałości przystąpili uczniowie z czterech szkół ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest powiat gostyńskim: Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu.

W poniedziałek 16 sierpnia najlepsi otrzymali gratulacje i nagrody finansowe za osiągnięcia na polu nauki. Czek na 1000 złotych dostali: Barbara Ratajczak, Marta Helena Glura, Zuzanna Bartkowiak z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Anna Stanisławska, Dawid Betka, Kacper Grobelny z Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, Agnieszka Klemens, Karolina Gałka, Aleksandra Walkowiak z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi oraz Dominika Kasperkowiak, Maja Majchrzak i Maria Krzyżostaniak z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu.

Ponadto czeki na tę samą kwotę trafiły do laureatów olimpiad przedmiotowych. Nagrody otrzymały dwie finalistki VII Olimpiady Wiedzy o Turystyce: Maria Niemczyk oraz Julia Roszak, a także zwycięzca X edycji Olimpiady Logistycznej: Kacper Pietrula oraz zdobywczyni trzeciego miejsca Aleksandra Hoffmann. Stypendium dostali także dwukrotni finaliści polskiej edycji międzynarodowego konkursu Europejskiej Agencji Kosmicznej CanSat: Kacper Grobelny, Piotr Skoracki, Dawid Betka, Mikołaj Koralewski oraz  Mikołaj Krzyżostaniak.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji! FACEBOOK igostyn.pl

Dni Karpia 2021